کولر گازی پرتابل گرین H12P1T1A

جدید

کولر گازی پرتابل گرین یک دستگاه کوچک قابل حمل می باشد. کولر گازی پرتابل گرین قابلیت سرمایش و گرمایش و رطوبت گیری را به صورت مستقل انجام می دهد.کولر گازی پرتابل گرین بسیار مناسب منازل و اداراتی می باشد که امکان نصب کمپرسور را ندارند و در نتیجه به راحتی می توانند با استفاده از کولر گازی پرتابل سرمایش و گرمایش مطلوبی را کسب نمایند.کولر گازی پرتابل گرین دارای کیفیت ساخت فوق العاده ، ظاهری زیبا می باشد

جزییات بیشتر

برند : گرین

 
بررسی تخصصی

کولر گازی پرتابل گرین

گروه صنایع الکترونیک گرین از بزرگترین تولید کنندگان کولر گازی در جهان می باشد. این شرکت که شرکتی بین المللی  است دفتر مرکزی اش در چین واقع شده اما به اکثر کشورهای قاره اروپا و آمریکا صادرات محصول دارد و در این مناطق دفاتر منطقه ای دارد. از چندین سال قبل طی قرارداد رسمی بین شرکت پشم شیشه ایران و شرکت گرین ورود کولر گازی گرین به ایران آغاز گردید.  در این قسمت می خواهیم شما را با کولر گازی پرتابل جدید گرین که همزمان با کشورهای اروپایی  به ایران وارد شده است آشنا کنیم.
کولر گازی پرتابل

مشخصات فنی کولر گازی پرتابل گرین:

کولر گازی پرتابل گرین جدید با کد تجاری H12P1T1A  دارای توان 12000 Btu/hr می باشد. در این کولر گازی پرتابل توان سرمایش 1345 وات و توان گرمایش 1235 وات می باشد. عموما سئوالی که مصرف کنندگان دارند در مورد مصرف انرژی کولر گازی پرتابل می باشد ، که کولر گازی پرتابل گرین با مصرف حدود 6 آمپر در زمان اوج مصرف توانسته EER 2.8 را کسب کند که معادل برچسب انرژی B می باشد که می توان گفت جزو کولر گازی با صرف متعادل به حساب می آید. کولر گازی پرتابل توسط گاز R410  خنکی را ایجاد می نمایید که این گاز علاوه بر بالا بردن بهینه مصرف انرژی ، دوستدار محیط زیست می باشد و خطر تخریبی لایه اوزن را ندارد.
برچسب انرژی

مسئله مهمی که در کولر گازی پرتابل باید مد نظر قرار دهید مربوط به صدای تولیدی دستگاه در هنگام استفاده می باشد. با توجه به اینکه کولر گازی پرتابل گرین در داخل منزل استفاده خواهد شد قطعا شرکت های تولید کننده تلاش خود را در کم صدا بودن این دستگاه ها می کنند اما با توجه به اینکه  کمپرسور همراه دستگاه می باشد صدای دستگاه به نسبت دستگاه های اسپلیت بیشتر می باشد. کولر گازی پرتابل گرین دارای صئایی معادل 64 دسی بل می باشد.
مشخصات فنیمشخصات ظاهری کولر گازی پرتابل گرین:


کولر گازی پرتابل گرین در مدل جدید بسیار کم حجم شده است و خوب این قطعا کمک می کند که در فضای کوچک بتوانید بهتر از محیط خود استفاده کنید. سری جدی کولر گازی پرتابل گرین با طراحی به روز خود باعث جای گیری هرچه بهتر در منازل یا محل های کار با طراحی جدید و به روز شده است . طراحی دو رنگ کولر گازی پرتابل زیبایی چشم نوازی را به این دستگاه داده است که در نگاه اول تحسین مصرف کننده را در بر دارد.

 در بالای کولر گازی پرتابل دکمه های تنظیم دستی دستگاه وجود دارد به همراه نمایشگر دیجیتال تک رنگ که می تواند اطلاعات خوبی را در اختیار مصرف کننده قرار دهد. 
کلید کولر گازی پرتابلکلید کلور گازی 2

پشت کولر گازی پرتابل گرین محلی قرار دارد که توسط لوله قابل انعطافی که در کارتن محصول عرضه شده است به کمپرسور دستگاه وصل شده و از این طریق باد داغ کمپرسور را از محیط شما خارج می نماید.
پشت کولر گازی پرتابل

آیا کولر گازی پرتابل گرین برای شما مناسب هست؟

با توجه به اینکه کولر گازی پرتابل گرین دارای توان 12000 Btu/hr می باشد مناسب برای محیط های اداری و مسکونی تا 25 متر مربع می باشد و در صورتی که برای مغازه استفاده می شود می تواند تا متراژ 20 متر مربع را جوابگو باشد. البته این در  صورتی است مبحث 17 ساختمان ( عایق کاری) به درستی انجام شده باشد. برای استفاده از به تنها موردی که باید بسیار توجه شود داشتن مسیری برای خروج باد داغ تولید شده توسط کمپرسور می باشد


راهنمای خرید و نصب کولر گازی پرتابل:
در این راهنما بیشتر تکیه ما در توضیحات مربوط به کولر گازی پرتابل گرین می باشد که از با کیفیت ترین و معتبر ترین برندهای کولر گازی پرتابل وارد شده به ایران می باشد که توسط شرکت با سابقه پشم شیشه ایران  وارد کشور شده و خدمات دهی می شود.
کولر گازی پرتابل ( قابل حمل) معمولا در مکان های زیر 30 متر که امکان نصب کولر گازی  دو تیکه را ندارند استفاده می شود. باید توجه داشت که این دستگاه ها برای خروج گرما و یا سرمای کمپرسورشان که همراه دستگاه هست به یک خروجی نیاز دارند که این خروجی می تواند پنجره یا دودکش تو کار ساختمان باشد.
قاعده کلی کارکرد:
با کمک موتور بالایی کولر گازی پرتابل ، جریان هوای داخل از میان اواپراتور عبور کرده و خنک می گردد. اما با کمک موتور پائین جریان هوای داخل از میان کندانسور عبور کرده و گرم می شود.در ساختار این دستگاه دو سیستم مجزا عبور هوا طراحی گردیده است ، باد گرم توسط خروجی پشت کولر گازی پرتابل تخلیه می گردد و باد سرد از خروجی جلو کولر گازی به وسیله پره ها هدایت می شود و موجب به وجود آمدن هوای سرد ملایم خواهد شد.
طریقه نصب کولر گازی پرتابل:
کولر گازی پرتابل باید به صورت ایستاده (افقی) در جایی نصب شود که دیوار یا وسایل دیگر حداقل 50 سانتی متر با آن فاصله داشته باشند. این کولر گازی ها معمولا با برق 220 ولت تغذیه می شوند و پریزی که به آن کولر گازی را وصل می کنید باید بتواند 10 آمپر جریان را تحمل کند. باید توجه داشته باشید که دستگاه را در رختشور خانه یا مکان هایی که امکان ریختن آب بر روی دستگاه است استفاده نکنید.
طول مجاز لوله تخلیه باید بین 50 تا 150 سانتی متر باشد. برای نصب صحیح لوله از شکل زیر استفاده نمایید.تخلیه آب کولر گازی پرتابل:
بسیاری از کسانی که قصد خرید کولر گازی پرتابل را دارند این نگرانی را دارند که آب خروجی از کولر گازی در این نوع چگونه خارج می شود . با توجه به ماهیت پرتابل بودن این نوع کولر گازی ها آب حاصل از اختلاف دمای بین کمپرسور و هوای خروجی در مخزنی در دستگاه ذخیره شده و زمانی که این مخزن پر گردد با پیغام خطا مصرف کننده را مطلع می کن تا آب داخل مخزن را تخلیه نماید.
برای تخلیه ، کولر گازی پرتابل خود را از برق جدا نمایید سپس دستگاه را به محل مناسب برای باز کردن درپوش برده و درپوش دستگاه را مطابق شکل زیر باز نمایید. برای خروج آب در جایی دیگر نیز می توانید از شلنگ مخصوصی که همراه دستگاه ارائه می شود استفاده نمایید.
تخلیه آب کولر گازی پرت

قاعده کلی کارکرد کولر گازی پرتابل :

همانطور که می دانید کمپرسور در کولر گازی پرتابل داخل خود دستگاه می باشد و این بدین معنی است که کولر گازی قابل حمل نیاز به نصب کمپرسور جداگانه ندارد. در کولر گازی پرتابل دو موتور وجود دارد که یکی جریان هوا خنک را از بالا انتقال می دهد و دیگری جریان هوای گرم تولید شده از کمپرسور را از پایین و پشت دستگاه خارج می کند. پس به همین علت در جایی که کولر گازی پرتابل قرار می گیرد نیاز به یک دریچه برای خروج باد داغ کمپرسور داریم.

مزایای کولر گازی پرتابل :

شاید یکی از مزایایی که از کولر گازی پرتابل به عنوان خنکی بی دردسر یاد می کنیم همین نصب آسان می باشد. یکی از معضلات مصرف کننده ها نصب کولر گازی می باشد که جدا از هزینه تقریبا بالای آن نیاز به جا نمایی برای محل کمپرسور ، سیمکشی مجزا برای برق کولر و ... را دارد. در کولر گازی پرتابل شما دیگر نیازی به تحمل برای فرستاده شدن نصاب ندارید و به راحتی با اتصال دستگاه به پریز برق معمولی و ایجاد محلی برای وصل لوله قابل انعطاف دستگاه به بیرون از محیط برای تخلیه باد داغ ایجاد شده کمپرسور دستگاه کولر گازی پرتابل شما آماده استفاده می باشد. یکی از مزایای کولر گازی قابل حمل جدید عدم نیاز به لوله آب درین برای خروج آب حاصل از تعرق می باشد ه در محفظه ای ذخیره می شود و در صورت پر شدن محفظه با پیغام خطایی به شما اطلاع می دهد که با وصل کردن شلنگ مخصوص این آب تخلیه گردد.
how-well-do-portable-air-conditioners-wo

معایب کولر گازی پرتابل :

در کنار مزایای منحصر به فرد و عملکردی کولر گازی پرتابل قطعا معایبی نیز نهفته است که از جمله آن می توان به صدای آن اشاره کرد ، طبیعی است که با توجه به اینکه کمپرسور همراه دستگاه می باشد و جدا از دستگاه نصب نمی گردد صدای کمپرسور نیز شنیده خواهد شد اما برای رفع این مشکل شرکت های تولید کننده کولر گازی قابل حمل توانسته اند با ایجاد عایق مناسب و تکنولوژی به روز صدای تولید این دستگاه را به حداقل و حدود 44 دسی بل برسانند. از معایب دیگری که می توان برای کولر گازی پرتابل ذکر کرد عدم پشتیبانی از متراژهای بیش از 30 متر برای سرمایش و گرمایش می باشد.و خوب این به این دلیل است که کولر گازی پرنابل در بزرگترین حالت 14000Btu/hr  می باشد که در صورت استفاده از کمپرسور قوی تر دیگر امکان قابل حمل بودن را نخواهد داشت.

کولر گازی پرتابل برای چه کسانی مناسب است؟

به نظر کارشناسان دمانما کولر گازی پرتابل برای واحدهای  کوچک که به صورت سوئیت می باشند یا اتاق خواب منازل یا اتاق های کوچک مکان های اداری و مغازه های با متراژ کمتر از 30 متر مربع می باشد. شاید بتوان گفت کولر گازی قابل حمل بهترین انتخاب برای کسانی است که امکان نصب کمپرسور را بیرون از واحد خود ندارند مثل مغازه های پاساژها یا منازل در برج های مسکونی . شاید به طور کلی بتوان گفت کولر گازی پرتابل بهترین دستگاه برای کسانی است که خنکی سریع ، مطبوع و بی دردسر را خواهان هستند.
 
جزئیات فنی
نوع عملکردسرمایش / گرمایش
ظرفیت (Btu/hr)12000
نوع کمپرسورروتاری
اینورترندارد
نوع برق مصرفیتک فاز - 220 ولت
گاز مبردR410
بازدهی دستگاه در حالت سرمایش EER3.22
بازدهی دستگاه در حالت گرمایش COP3.51
حجم هوادهی (m3/hr)410
مصرف آمپر (A)5.95
میزان صدا پنل داخلی (db)64
دامنه کارکرد (C)43 الی 5-
ابعاد (cm)52*89*45
وزن خالص (kg)33
مدت گازانتی (ماه)18 ماه ضمانت قطعات و 5 سال کمپرسور شرکت پشم شیشه ایران

نوشتن دیدگاه

کولر گازی پرتابل گرین H12P1T1A

کولر گازی پرتابل گرین یک دستگاه کوچک قابل حمل می باشد. کولر گازی پرتابل گرین قابلیت سرمایش و گرمایش و رطوبت گیری را به صورت مستقل انجام می دهد.کولر گازی پرتابل گرین بسیار مناسب منازل و اداراتی می باشد که امکان نصب کمپرسور را ندارند و در نتیجه به راحتی می توانند با استفاده از کولر گازی پرتابل سرمایش و گرمایش مطلوبی را کسب نمایند.کولر گازی پرتابل گرین دارای کیفیت ساخت فوق العاده ، ظاهری زیبا می باشد

نوشتن دیدگاه

 
دیدگاه‌ها(3)
1399-05-28

پاسخ به: اشكال سایت دمانما

با سلام مشتری عزیز؛ این موردی که فرمودید به دلیل مشکل در سایت نمی باشد به دلیل عدم موجود بودن کولر گازی پرتابل در حال حاضر شما امکان اضافه کردن محصول به سبد خرید خود ندارید.

  • آیا این نظریه برای شما مفید بود؟
  • (0) (0)
1399-05-16

اشكال سليت دمانما

با سلام
در سايت دمانما همه چيز خوب توصيف شده است "سبدخريد" خالي را هم مي بيني ولي اينكه چطور خريد كني (سبد را پر كني) اصلاً مشخص نشده است و مشتري سرگردان مي ماند.

  • آیا این نظریه برای شما مفید بود؟
  • (0) (0)
1398-07-10

فوق العاده برای مکان های کوچک

من برای دو جا از این کولر گازی پرتابل خریدم که واقعا کارم رو راه انداخت. یکی برای مغازه خریدم و یکی هم برای یک اتاق 15 متری . اگه صداش رو در نظر نگیرم عالیه

  • آیا این نظریه برای شما مفید بود؟
  • (0) (0)

دیدگاه خود را بنویسید

مقالات مرتبط

نقد و بررسی کولر گازی پرتابل گرین

در این مقاله سعی داریم که شما را با کولر گازی پرتابل گرین یکی از جدیدترین و با کیفیت ترین کولر گازی پرتابل در ایران...

دفترچه راهنمای کولر گازی پرتابل گری

در این مقاله اطلاعاتی را راجع به کولر گازی پرتابل در اختیار شما قرار می دهیم

راهنمای انتخاب کولر گازی

در این مطلب اطلاعاتی راجع به انتخاب کولر گازی مناسب برای واحد شما در اختیارتان گذاشته خواهد شد

مقایسه 0