آبگرمکن برقی 

کاربرد آبگرمکن برقی برای مکان هایی است که امکان استفاده از گاز را ندارند و این محدودیت باعث می شود که انتخاب آبگرمکن برقی گزینه با صرفه و بسیار خوبی برای این گروه از مصرف کنندگان باشد. آبگرمکن برقی در دو نوع دیواری و ایستاده تولید می گردد که بر اساس میزان مصرف این دسته بندی انجام می گردد. معمولا آبگرمکن برقی دیواری برای واحد های تجاری بدون حمام یا واحد های کوچک با یک مصرف کننده می باشد اما برای واحد های مسکونی بزرگ یا با مصرف کننده های بیش از یک نفر آبگرمکن برقی ایستاده مورد نیاز می باشد. شرکت آزمون اولین و بزرگترین تولید کننده آبگرمکن برقی در ایران می باشد که آبگرمکن برقی را در سایز ها و مدل های مختلف تولید می نماید.

آبگرمکن برقی با توجه به عدم نیاز به دودکش و استفاده از انرژی برق به جای گاز بسیار ایمن تر بوده است لذا برای نصب آبگرمکن برقی محدودیت فضا و نوع دودکش وجود ندارد در نتیجه می توانید از این آبگرمکن حتی برای واحد های بسیار کوچک و یا در رختکن حمام ها نیز استفاده نمود از دیگر مزایای آبگرمکن برقی می توان به نصب بسیار راحت و سریع آن اشاره کرد زیرا که با داشتن یک ورودی آب و خروجی آب شما به راحتی می توانید آبگرمکن خود را نصب نمایید.

آبگرمکن های برقی آزمون دارای گارانتی یک ساله از زمان فاکتور خرید دارند لذا شما مصرف کننده محترم می توانید در صورت داشتن اطلاعات فنی خود اقدام به نصب این آبگرمکن نمایید اما تاکیید ما بر این است که برای نصب ایمن و مطمئن و استفاده از وسایل با کیفیت حتما از سرویسکاران شرکت آزمون به منظور نصب آبگرمکن برقی خود استفاده نمایید

انتخاب آبگرمکن برقی مناسب با محیط شما یکی از مهمترین مراحل خرید می باشد زیرا که در صورت انتخاب آبگرمکن برقی مناسب صرفه جویی بسیار زیادی در مصرف برق می شود. لذا پیشنهاد می کنیم علاوه بر اطلاعاتی که در سایت برای انتخاب شما قرار داده شده است شما می توانید با کارشناسان واحد فروش ما برای راهنمایی در خرید آبگرمکن برقی تماس حاصل بفرمایید

از جمله مواردی که در حین استفاده از آبگرمکن برقی باید به آن توجه نمایید:

  • درجه آبگرمکن برقی را بر روی متوسط قرار دهید تا هم در مصرف برق صرفه جویی چشم گیری شود و هم عمر مفید دستگاه شما بسیار افزایش می یابد
  • حتما موقع پر کردن مخزن آبگرمکن برقی شیر خروجی را باز گذاشته تا هم مخزن راحت تر پر شود و تا بعد از پر شدن مخزن مقداری باز باشد تا هوای داخل مخزن تخلیه گردد.
  • بعد از اینکه مخزن آبگرمکن برقی شما پر شد سپس دستگاه را به برق وصل نمایید.
  • حتما در هنگام نصب از شیر یک طرفه و شیر اطمینا در محل های تعیین شده استفاده نمایید
  • برای تخلیه آبگرمکن برقی ، دستگاه را از پریز کشیده  و سپس ورودی آب را ببندید و بعد از آن خروجی آبگرمکن برقی را رفته رفته باز کنید تا دستگاه تخلیه شود و در آخر شیر تخلیه را به صورت کامل باز نمایید.
  • آبگرمکن برقی باید در جایی نصب شود که دارای سیستم اتصال به زمین باشد.

در زیر می توانید تمامی مدل های آبگرمکن برقی را ملاحظه نمایید و با کلیک بر روی هر کدام اطلاعات کامل ، مشخصات فنی ، نقد و بررسی و نظرات بازدیدکنندگان آن محصول را بازدید نمایید.

نمایش 1 - 6 از 6 آیتم
نمایش 1 - 6 از 6 آیتم
مقایسه 0