توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏بینند. ویژگی‏‏‏ ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏ های شخصی و جمعی خود هستیم.

امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏ های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏ و امروزی‏تر زندگی کنند. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏ های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏تر مانند خرید کردن دارند

 

امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏ های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید کالا. دیگر کمتر کسی برای خرید کالا، به ویژه کالای تخصصی بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏کند. مشتریان این گونه کالاها پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏برند. مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏کند و مایل است دقیق‏ تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند. زندگی امروزی بی‏ گمان خرید به روش‏های نو‏تر، هوشمندانه‏ تر و البته لذت‏‏ بخش‏تری را می‏طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‏ های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏ ‏های اینترنتی افزوده می‏‏شود.

فروشگاه اینترنتی دمانما در سال 1392 با ماموریت ایجاد مرجع مناسبی برای انتخاب و خرید تجهیزات سرمایشی و گرمایشی خانگی کار خود را شروع کرد. در این راه با بهره گیری از نظرات کارشناسان این حوزه تمامی تلاش خود را برای کمک به انتخاب تجهیزات سرمایشی و گرمایشی برای آسایش خانواده های ایرانی به کار بسته است تا بتوانیم سهمی در پیشرفت خرید و فروش اینترنتی در ایران داشته باشیم.
فروشگاه اینترنتی دمانما با توجه به نوپا بودن این نوع تجارت برای ایجاد اعتماد بیشتر مشتریان موارد زیر را در نظر گرفته است:
- امکان پرداخت به صورت نقدی یا کارتخوان سیار بعد از تحویل دستگاه در تهران
- دارا بودن نماد اعتماد الکترونیک که توسط وزارت صنعت و معدن به فروشگاه های اینترنتی اعطا می شود.
- امکان مرجوع کالا تا 10 روز پس از خرید بدون قید و شرط و عودت دادن مبلغ کامل پرداخت شده( برای اطلاع از قوانین برگشت کالا اینجا کلیک کنید)
- فروشگاه اینترنتی دمانما نماینده رسمی فروش تمامی برندهای موجود در وب سایت خود می باشد

فروشگاه اینترنتی دمانما با توجه به حرکت جدیدی که آغاز کرده است بازتاب قابل توجهی در رسانه ها داشته است که می توانید با کلیک بر روی لینک زیر مطالب منتشر شده از دمانما در رسانه ها را مشاهده نمایید
دمانما در رسانه


مقایسه 0