مشتری مداری همواره از مهمترین ارزش های سازمانی دمانما بوده است. از جمله مواردی که در مشتری مداری باید در نظر گرفته شود ایجاد آرامش خیال  و اعتماد برای مشتری است. فروشگاه اینترنتی دمانما به منظور آسایش خیال مشتریان خود امکان بازگشت مالای خریداری شده تا مدت 10 روز بعد از خرید را فراهم آورده است. در ذیل توضیحاتی در ای خصوص آمده است.
انصراف از خرید
در صورتی که مشتری به هر دلیلی بعد از خرید خود منصرف گردد ، تا 10 روز مهلت دارد که انصراف از خرید خود را تا 10 روز به دمانما اعلام نماید.
کالا باید به همان صورتی که تحویل گرفته شده است پلمپ باشد و از آن استفاده نشده باشد.
در هنگام برگشت محصول به دمانما حتما باید فاکتور خرید محصول همراه آن ارسال گردد و هزینه برگشت کالا به عهده مشتری می باشد.
از هنگامی که واحد خدمات پس از فروش کالا را دریافت و تایید کند که کالا استفاده نشده، همه ملزوماتش همراه آن هستند و آسیبی ندیده است، در صورتی که نیاز به استرداد وجه به مشتری باشد، حداکثر تا 48 ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.

آسیب‏های فیزیکی ناشی از حمل و نقل

با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‏‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله (درج در سبد خرید و اطلاع رسانی از طریق سرویس پیام کوتاه) به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و دمانما تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‏کند.
آسیب‏‏های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به  دمانما اطلاع داده شود.
کالای آسیب دیده و همه لوازم جانبی  و متعلقات آن به همان شکلی که مشتری تحویل گرفته است به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و فاکتور به دمانما ارسال شود.

در صورتی که آسیب‏های ناشی از حمل و نقل در لحظه قابل مشاهده است و یا بسته بندی کالا در زمان حمل دچار آسیب شده است، شما می‏توانید از تحویل گرفتن مرسوله خودداری نمایید تا جهت بررسی و ارسال مجدد به دمانما عودت شود.

هزینه ارسال کالا به دمانما به عهده مشتری می باشد

مغایرت کالای خریداری شده با کالای ثبت شده در سایت
در این صورت لطفا کالای تحویل شده را باز ننمایید و هرچه سریعتر موضوع را به دمانما اطلاع دهید تا هرچه سریعتر دستگاه با دستگاهی که از جانب شما سفارش داده شده است تعویض گردد.
قابل ذکر است که در صورتی که دستگاه از پلمپ خود خارج گردد دمانما مسئولیتی را قبول نخواهد کرد

اشکالات فنی در دستگاه خریداری شده
تمامی دستگاه های ارائه شده در دمانما دارای گارانتی می باشد که در صفحه ی هر محصول به طور مجزا گارانتی آن ذکر شده است. در کل در فروشگاه دمانما دو نوع گارانتی موجود است:
1- گارانتی شرکت سازنده: دستگاه هایی که دارای گارانتی شرکت سازنده می باشند بعد از نصب و در هنگام نصب بر اساس قوانین آن شرکت برای گارانتی ، اشکال دستگاه برطرف می گردد.
2- گارانتی دمانما: دستگاه هایی که دارای گارانتی دمانما می باشد ، این گارانتی با توجه به مهلت ذکر شده برای هر محصول شامل گارانتی می باشد که مشتری با ارسال دستگاه ایراد دار به دمانما به همراه فاکتور خرید خود می تواند از گارانتی فوق استفاده نماید. هزینه ارسال کالا به دمانما به عهده مشتری می باشد.


مقایسه 0