محصولات آزمون

شرکت آزمون کار تولید کننده آبگرمکن برق آزمون فعالیت خود را در سال 1357 به عنوان اولین تولید کننده آبگرمکن برقی در ایران آغاز نمود.استقبال از محصولات با کیفیت آزمون این شرکت را بر این داشت تا تولید آبگرمکن گازی ایستاده را نیز به سبد محصولات خود بیافزاید. شرکت آزمون در این سالها توانسته با قدرت مسیر خود را طی کن زیرا تا به اینجا به 12 کشور آسیایی و اروپایی محصولات خود را صادر می کند.

در این قسمت شما می توانید انواع مختلف آبگرمکن برقی تولیدی شرکت آزمون را ملاحظه نمایید.طبیعتا برای انتخاب آبگرمکن آزمون مورد نظر خود باید اطلاعاتی از مدل های مختلف این نوع آبگرمکن ها را در اختیار داشته باشید لذا در زیر سعی داریم شما را بیشتر با انواع مختلف آبگرمکن برقی آزمون آشنا کنیم تا بتوانید انتخابی به صرفه تر و مطمئن تر داشته باشید. همان طور که می دانید آبگرمکن برقی به دلیل استفاده از برق و گران بودن برق در ایران باید به گونه ای انتخاب شود که بتواند در کنار مصرف برق کمتر نیازهای شما را نیز مرتفع کند لذا توجه به این راهنمای انتخاب می تواند برای شما بازدیدکنندگان محترم بسیار کارگشا باشد.

انواع آبگرمکن برقی:

آبگرکن برقی به دو نوع دیواری و ایستاده تقسیم می شود. مشخصا آبگرمکن برقی دیواری مناسب فضاهایی با مصرف کمتر و آبگرمکن برقی ایستاده مناسب برای محیط های پر مصرف می باشد. اما توجه به این نکته خالی از لطف نیست که آبگرمکن برقی دیواری بر خلاف آبگرمکن گازی دیواری دارای مخزن می باشد و فوری نیست اما به دلیل اینکه بتوانند فضای کمتری را اشغال نمایند به صورت دیواری تولید شده اند. طبیعتا آبگرمکن برقی ایستاده دارای مخزن بزرگتر و در نتیجه آبگرم ذخیره بیشتر می باشد.

آبگرمکن برقی آزمن در سه مدل دیواری و سه مدل ایستاده تولدی می شود که در زیر سعی می کنیم تا جای ممکن شما رادر انتخاب این نوع آبگرمکن راهنمایی کنیم.

آبگرمکن برقی دیواری:

آبگرمکن برقی آزمون مدل زودجوش(EWQH): این مدل دارای مخزن 10 لیتری می باشد و مناسب برای استفاده یک روشویی یا یک سینک ظرفشویی می باشد

آبگرمکن برقی آزمون مدل خورشید(EWSUN): این مدل دارای مخزن 20 لیتری می باشد و مناسب برای استفاده مغازه ها و یا یک روشویی و یک سرویس بهداشتی می باشد. (این مدل برای آرایشگاه های کوچک و کافی شاپ های کوچک بسیار مناسب می باشد)

آبگرمکن برقی آزمون مدل EW67-70 : این مدل دارای مخزن 55 لیتری می باشد و مناسب برای واحد های ویلایی خیلی کوچ می باشد( این مدل تنها برای استفاده یک نفر حمام مناسب می باشد و نفر بعدی باید منتظر گرم شدن آب مخزن باشد و سپس استفاده نماید)

آبگرمکن برقی ایستاده:

آبگرمکن برقی آزمون مدلEV120: این مدل دارای مخزن 98 لیتری می باشد و مناسب برای استفاده منازل مسکونی کوچک یا ویلاهای بزرگ می باشد( این مدل برای استفاده حمام دو نفر مناسب می باشد)

آبگرمکن برقی آزمون مدل EV150 : این مدل دارای مخزن 123 لیتری می باشد و مناسب برای استفاده منازل مسکونی بزرگ و کارگاه های کوچک می باشد( این مدل برای استفاده حمام سه نفر مناسب می باشد)

آبگرمکن برقی آزمون مدل EV200 : این مدل دارای مخزن 187 لیتری می باشد و مناسب برای استفاده کارگاه های بزرگ می باشد( این مدل برای استفاده حمام چهار نفر مناسب می باشد)

با استفاده از موارد گفته شده در بالا شما می توانید انتخاب مناسبی را برای آبگرمکن برقی خود داشته باشید که در کنار مصرف کم برق بتواند جوابگوی نیاز شما نیز باشد . شرایط گارانتی آبگرمکن برقی آزمون به این صورت هست که از زمان فاکتور نصب محصول توسط سرویسکاران مجاز آزمون یا از زمان فاکتور خرید محصول قطعات به شرح زیر گارانتی می باشد:
المنت آبگرمکن برقی 6 ماه / ترموستات آبگرمکن برقی 6 ماه / مخزن آبگرمکن برقی ( تعویض) 6 ماه / مخزن آبگرمکن برقی (جوشکاری) 2 سال. کارشناسان ما در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر با کمال میل در خدمت شما هستند. در زیر تمامی مدل با اطلاعات کامل فنی قابل دسترسی شما بازدیدکنندگان محترم می باشد

نمایش 1 - 9 از 9 آیتم
نمایش 1 - 9 از 9 آیتم
مقایسه 0