کولر گازی سامسونگ AR25KCFS (GOOD)

جدید

کولر گازی سامسونگ سری good دارای طراحی سه وجهی می باشد که موجب پرتاب باد بیشتر و خنکی مطلوب تر می شود. کولر گازی سامسونگ جدید با طراحی منحصر به فرد خود توانسته نظر بازار را به خود جلب کند که در کنار خدمات منظم سام سرویس می تواند انتخابی مطلوبی برای مصرف کننده باشد.
  کولر گازی سامسونگ سری good  در سه سایز 13000 و 19000 و 25000 و در دو نوع سرمایش و سرمایش و گرمایش تولید می گردد

جزییات بیشتر

 
بررسی تخصصی

بررسی فنی کولر گازی سامسونگ سه وجهی

طراحی کولر گازی سامسونگ سه وجهی برای قدرت بیشتر:

طراحی مثلثی منحصر به فرد کولر گازی سامسونگ موجب بهبود عملکر د آن و گردش هوای بیشتر و سریع تر در محیط خانه شده است در زیر به ویژگی های منحصر به فرد و تحسین برانگیز این دستگاه می پردازیم:

کولر گازی سامسونگ good

سریعتر ، دورتر ، وسیع تر:

1- طراحی سه وجهی کولر گازی سامسونگ به نسبت کولرهای دیگر این امکان را می دهد که مکش هوای بیشتری را از اطراف داشته باشد. همان طور که در تصویر زیر مشخص است جایی که به منظور مکش هوا در این طراحی در نظر گرفته شده است به نسبت طراحی های قدیمی بزرگتر می باشد.

ورودی هوا کولر گازی سامسونگ

2- طراحی سه وجهی کولر گازی سامسونگ موجب توانایی برای طراحی فن بزرگتر برای دستگاه شده است ، شما در تصویر می توانید ملاحظه کنید که در این طراحی خلاقانه امکان وجود فن بزرگتر در نتیجه قدرت و سرعت باد بیشتر هست

فن کولر گازی سامسونگ

3- طراحی سه وجهی کولر گازی سامسونگ توانسته شرایطی را فراهم کند که دهانه خروجی بزرگتری برای کولر در نظر گرفته شود در نتیجه خروجی هوای این کولر نسبت به مدل های معمولی بزرگتر و در نتیجه می تواند محیط وسیع تری را تحت پوشش خود قرار دهد.

خروجی هوا کولر گازی سامسونگ

سرمایش سریع و سپس سرمایش آرام:

در کولر گازی سامسونگ با استفاده ازسیستم Step cooling 2 ابتدا سرمایشی سریع دارید تا دمای محیط را به دماس مورد نظر شما برساند و بعد از آن برای آرامش شما سرمایشی ملایم در نظر گرفته شده تا دیگر نیازی به روشن و خاموش کردن متوالی دستگاه شما نباشد.

سرمایش سریع کولر گازی سامسونگسرمایش آرام کولر گازی سامسونگ

صرفه جویی در انرژی به صورت خودکار:

شما با استفاده از سیستم Single User Mode نیازی به روشن و خاموش کردن متوالی کولر گازی سامسونگ خود ندارید و دیگر نگران روشن ماندن نا خودآگاه آن نیستید. این سیستم باعث می شود در نبود شما دستگاه تا حدی کار کند که دمای محیط به گرمای غیر قابل تحمل نرسد و با حضور مجدد شما سیستم مجددا حالت سرمایش خود را به کار می اندازد. با این سیستم شما همیشه قبوض برق با رقم پایین و اتاقی همیشه خنک دارید.

صرفه جویی کولر گازی سامسونگ

پایداری و عملکرد طولانی:

کولر گازی سامسونگ دارای کمپرسوری پر قدرت که می تواند خود را با تمامی انواع آب و هوا هماهنگ کند این کمپرسور از نوع UTR بوده و توانایی این را دارد که در دمای 54 درجه سانتی گراد نیز سرمایشی متبوع را برای شما به ارمغان بیاورد

کنترل کولر گازی سامسونگ

کیفیت کولر گازی سامسونگ

محافظ فین:

کمپرسور کولر گازی سامسونگ مجهز به محافظ برای فین می باشد که باعث می شود در مواردی که کمپرسور در معرض گرد و خاک ، رطوبت ، و حشرات موذی قرار می گیرد محافظت گردد.
فین کولر گازی سامسونگ

نظافت آسان:

طراحی خلاقانه کولر گازی سامسونگ سه وجهی باعث شده که تمیز کردن فیلتر آن آسان باشد ، زیرا در مدل های معمولی سامسونگ شما باید روکش دستگاه را باز کنید تا بتوانید فیلتر آن را خارج کنید. به دلیل راحت بودن باز کردن فیلتر های این نوع شما می توانید در فواصل زمانی کم این فیلتر را شستشو دهید تا از هوای مطبوع تری برخوردار شوید.

فیلتر کولر گازی سامسونگ
فیلتر کولر گازی سامسونگ

جمع بندی:

کولر گازی سامسونگ سه وجهی با طراحی خلاقانه خود توانسته بسیاری از جوایز مریوط به طراحی سال 2013 را نصیب خود کند. این دستگاه هم اکنون وارد بازار ایران شده و شما می توانید با داشتن آن به روز ترین طراحی کولر گازی دنیا را در اختیار داشته باشید. این سری از کولر های گازی سامسونگ در سه سایز 13000 و 19000 و 25000 Btu/hr و در دو دسته سرمایش و سرمایش / گرمایش تولید می شود. این سری از کولر گازی های سامسونگ با نام تجاری good تولید و به بازار عرضه می شود. این سری ساخت کره می باشد که در کشور تایلند اسمبل می گردد
سری GOOD در مقایسه با سری قبلی سامسونگ (MAX) در کنار طراحی به روز خود امکانات منحصر به فردی را در اختیار مصرف کننده قرار می دهد ولی از لحاظ قیمت تفاوت چشم گیری با سری قبلی ندارد در نتیجه خرید این سری بسیار مقرون به صرفه می باشد.

 
جزئیات فنی
نوع عملکردسرمایش
ظرفیت (Btu/hr)24000
نوع کمپرسورروتاری
اینورترندارد
نوع برق مصرفیتک فاز - 220 ولت
تعداد پنلتک پنل
گاز مبردR22
بازدهی دستگاه در حالت سرمایش EER3.11
حجم هوادهی (m3/hr)1116
مصرف آمپر (A)11.8
میزان صدا پنل داخلی (db)42
سایز لوله مایع (رفت) (inch)1/2
سایز لوله گاز (برگشت) (inch)5/8
حداکثر طول لوله کشی (m)20
حداکثر ارتفاع لوله کشی (m)8
دامنه کارکرد (C)46~ 15-
ابعاد (cm)پنل داخلی: 107*30*32 - پنل خارجی: 88*65*31
وزن خالص (kg)پنل داخلی: 16 -پنل خارجی: 45
مدت گازانتی (ماه)18 ماه قطعات و 5 سال کمپرسور سام سرویس

نوشتن دیدگاه

کولر گازی سامسونگ AR25KCFS (GOOD)

کولر گازی سامسونگ سری good دارای طراحی سه وجهی می باشد که موجب پرتاب باد بیشتر و خنکی مطلوب تر می شود. کولر گازی سامسونگ جدید با طراحی منحصر به فرد خود توانسته نظر بازار را به خود جلب کند که در کنار خدمات منظم سام سرویس می تواند انتخابی مطلوبی برای مصرف کننده باشد.
  کولر گازی سامسونگ سری good  در سه سایز 13000 و 19000 و 25000 و در دو نوع سرمایش و سرمایش و گرمایش تولید می گردد

نوشتن دیدگاه

مقایسه 0